Dnes je 24.6.2019, svátek má Jan a zítra Ivan

Placení členských příspěvků

Placení členských příspěvků

25.05.2016

Placení členských příspěvků – základní členská povinnost

Podle stanov České obce sokolské je placení členských příspěvků základní povinností každého člena této organizace. Je stanoveno, že člen, který neuhradí členských příspěvek na daný rok do konce tohoto roku, přestává být automaticky členem této organizace. Dokladem o zaplacení členského příspěvku je členská známka na daný rok, kterou člen obdrží po zaplacení příspěvku a kterou by si měl vylepit do své členské legitimace.

Z toho vyplývá, že ti členové TJ Sokol Statenice, kteří svůj členský příspěvek za rok 2015 neuhradili do konce roku 2015, resp. nemohou tuto skutečnost doložit členskou známkou za tento rok vylepenou ve své členské legitimaci, již nadále členy TJ Sokol Statenice nejsou.

Pokud by se chtěli znovu stát členy TJ Sokol Statenice, musí si podat přihlášku, jako kdyby nikdy členy nebyli.

Členské příspěvky za rok 2016 zůstaly ve stejné výši jako dosud, tj. dospělí 500 Kč, děti a senioři 100 Kč.

Předložení členské legitimace s vylepenou členskou známkou za rok 2016 je podmínkou pro uznání členské slevy na akce pořádané TJ Sokol Statenice, pokud je taková sleva stanovena (taneční kurzy, zájezdy), jinak nemůže být dotyčnému sleva v žádném případě poskytnuta.

Členský příspěvek lze uhradit a členskou známku obdržet u hospodáře TJ Sokol Statenice Jany Špičákové (tel. 777 907 919, info@statenice.cz), v krajním případě i těsně před zahájením dané akce (při nástupu do autobusu).

TJ Sokol Statenice

TJ Sokol Statenice členské příspěvky [DOCX, 11 kB]